ترفند افزایش لایک اینستاگرام

10 ترفند افزایش لایک و فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی عکس محور است . این شبکه اجتماعی در سال های اخیر توانسته توجه بسیاری از مخاطبان شبکه های اجتماعی را به خود معطوف نماید و از محبوبیت خاصی در میان کاربران شبکه های اجتماعی برخوردار است.

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که با توجه به اینکه عکس های زیادی در اینستاگرام میگذارید، استقبالی از آن نمی شود و یا لایک هایتان کم است. در این مطلب میخواهیم 10 ترفند برای افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام را به شما ارائه دهیم.

برای افزایش لایک و فالوور باید ترفند های زیر را در استفاده از اینستاگرام رعایت نمایید:

1 – دیگران را فالو کنید

یکی از این ترفندها فالو کردن دیگر کاربران است که طبیعتا این کار باعث می شود که آن ها نیز شما را فالو کنند. همچنین میتوانید از بخش Find Friends آشنایان و دوستان خود را دنبال کنید.

2 – از هش تگ(#) استفاده کنید

یکی از مسائل مهم در افزایش بازدید تصویر و یا ویدیو اشتراک گذاری شده توسط شما، استفاده از هش تگ در بخش توضیحات تصویرتان است. با انجام این کار بازدید پست شما چندین برابر خواهد شد. برای مثال برای استفاده از هش تگ به مثال زیر توجه کنید:

#مدیاسافت#آموزش#فناوری#نوآوری#تکنولوژی

3 – لایک و گذاشتن کامنت تصاویر دیگران

با لایک کردن و کامنت گذاشتن نیز میتوانید تعداد لایک ها و فالوور های خود را افزایش دهید زیرا این امر باعث میشود شما بیشتر در معرض دید دیگر کاربران قرار بگیرید.

4 – اشتراک گذاری عکس ها در زمان های مناسب

شما باید عکس ها و ویدیو های خود را زمانی به اشتراک بگذارید که بیشتر مخاطبانتان و یا استفاده کنندگان اینستاگرام در حال استفاده از این شبکه اجتماعی باشند. در این مواقع است که پست شما با استقبال بیشتری روبرو می شوید و فالوور های بیشتری شما را فالو خواهند کرد. برای مثال ساعات پایانی شب نسبت به ساعت 3 بعدازظهر کاربران بیشتری در اینستاگرام حضور دارند.

5 – از قرار دادن چند عکس در فاصله زمانی کوتاه خودداری شود

از قرار دادن چند عکس در بازه زمانی کوتاه خودداری کنید زیرا هم از آن ها استقبال کمتری می شود و هم اگر فردی چند عکس پشت سر هم از شما ببیند ممکن است شما را Unfollow کند و یا بلاک کند. پس سعی داشته باشد عکس هایتان را با داشتن زمانبندی مناسب به اشتراک بگذارید.

6 – به پیج دیگران سر بزنید و لایک کنید

در حد امکان سعی کنید به پیج های دیگران سر زده و تعدادی از عکس های آنها را لایک کنید. این کار باعث می شود توجه آنها را به خود جلب کنید و آنها هم بیایند تعدادی از عکس هایتان را لایک کرده و حتی این امکان وجود دارد که شما را هم Follow کنند.

7 – از تصاویر جالب و کمیاب برای اشتراک گذاری استفاده کنید

همیشه سعی کنید تصاویری که برای اشتراک گذاری استفاده می کنید، جزو تصاویر زیبا و یا کمیاب باشد. در این حالت پست های شما از استقبال بیشتری برخوردار خواهد شد.

8 – برای ویرایش تصاویر خود وقت بزارید

برای اینکه تصاویری که به اشتراک میگذارید بیشتر به چشم بیایند و نظر مخاطبان را به خود جلب کند، بیشتر روی ویرایش عکس هایتان وقت بگذارید در حدی که مطمئن شوید بیشتر کسانی که این تصویر را خواهند دید دارای نظر مثبت نسبت به آن هستند.

9 – پروفایل خود را قوی و کامل کنید

قطعا یکی از ملاک های کاربران برای فالو کردن ، پروفایل شما می باشد. هر قدر که پروفایل شما کامل تر باشد، بیشتر مورد استقبال کاربران قرار میگیرید زیرا در اولین بازدید از پیج شما، تنها چیزی که قابل مشاهده است، پروفایل شماست.

10 – از حرفه ای ها یاد بگیرید

در اوقات فراغت خود ، از پیج شخصیت های معروف بازدید کنید و عکس های آن ها را مشاهده کنید تا چیز های جدیدی از آنها بیاموزید. با این کار میتوان اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی افزایش لایک و فالوور را بدست بیاورید.

این نوشته در آموزش اینستاگرام ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *